Halka arz olan Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri (HKTM) tavan serisine devam ediyor. HKTM payları, 6. İşlem gününde tavan fiyatla işlem görüyor.

10-12 Ağustos tarihleri arasında 11 liradan halka arz olan Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi (HKTM) tavan fiyatta 12 milyon lot üzerinde alıcı ile 19,48 liradan işlem görüyor.

Halka arz fiyatı üzerinden HKTM payları bugün (25 Ağustos) %77,09 oranında değer kazandı.

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi

hktm-1

Mühendislik ile sanatın, endüstri ile doğanın, fabrika ile çevrenin, teknoloji ile hayatın entegrasyonunu sağlamak için 1998 yılında yolculuğumuza başladık.

Hareketi anlamak, geliştirmek, yönlendirmek, hareketin doğasından ilham alarak hareketi kontrol altına almaya çalışmak kuruluş amacımız oldu.

BVSAN Halka Arzında, Bugün Son Gün BVSAN Halka Arzında, Bugün Son Gün

Firmamızın mühendislik altyapısı ile uyumlu, kendi alanında uzmanlaşmış partner firmalara çatı firma olarak, büyük projelerde uzmanlıkları birleştiriyoruz.

Farklı hareket ve kontrol teknolojileri üzerinde uzmanlaşıp, örnek alınacak multidisipliner mühendislik çözümleri ile dünyada endüstriyel hareketin kontrol teknolojileri merkezi olma hedefiyle üretmeye devam ediyoruz.