28-29 Temmuz tarihlerinde borsada satış yöntemiyle halka arz olan Obase Bilgisayar, izahnamesinde yer alan bilgilere göre, en fazla 15 gün boyunca halka arz eden pay sahiplerinin halka arzdan elde edecekleri toplam net fon tutarının %50'si ile gerçekleştirilmesi planlandığı belirtilmişti.

obase fiyat istikrarı

SPK'dan Mogan Enerji Halka Arzına Onay Geldi SPK'dan Mogan Enerji Halka Arzına Onay Geldi

Payları Borsa İstanbul’da 3 Ağustos’ta işlem görmeye başlayan şirket, bugün KAP üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.'nin 28-29 Temmuz 2022 tarihlerinde talep toplanarak halka arz edilen payları, 03 Ağustos 2022 tarihinden itibaren BİST Ana Pazar'da sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlamıştır.

İzahnamede belirtilen ve Kurumumuz tarafından yapılması planlanan fiyat istikrarı işlemleri için ilan edilen 15 günlük süre 17 Ağustos 2022 tarihinde (bugün) sona ermiştir. Şirket paylarının işlem görmeye başlamasını takiben geçen 15 günlük süre içerisinde Borsa fiyatının 10,50 TL olan halka arz fiyatının altına düşmemesi nedeniyle fiyat istikrarı işlemi gerçekleştirilmemiştir.