Kiler Holding’in halka arz öncesi yayınladığı SPK onaylı izahnamede, Fiyat istikrarı fonu, Satan Ortaklar’a ait payların halka arzından karşılanmak üzere toplam brüt halka arz gelirinin %70'ine kadar olan kısmı ile sınırlı olacağı açıklanmıştı.

Yatırımcıların İlgi Odağı Olan Enerji Şirketi, İki Kıtada Fırtına Gibi Esiyor! Yatırımcıların İlgi Odağı Olan Enerji Şirketi, İki Kıtada Fırtına Gibi Esiyor!

Tacirler Yatırım’ın 5 Ağustos Cuma günü son bulan fiyat istikrarına ilişkin KAP üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Kiler Holding A.Ş.'nin 30 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihlerinde 07,10 TL birim fiyat ile talep toplanarak halka arz edilen payları 07.07.2022 tarihinden itibaren BİST Yıldız Pazar'da işlem görmeye başladı.

İzahnamede Kurumumuz aracılığı ile gerçekleştirilmesi planlanan fiyat istikrarı sağlayıcı işlemler için ilan edilen 30 günlük süre 05.08.2022 tarihinde sona ermiştir. Şirket paylarının BİST'te işlem görmeye başlamasını takiben geçen 30 günlük süre içerisinde Şirket payları üzerinde fiyat istikrarı işlemleri gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen işlemlere ilişkin detaylar ise şöyle

kiler fiyat istikrarı