Borsa İstanbul’da işlem gören iki hisse günü (6 Eylül) tavan fiyat ile kapanış yaptı, şirketler “Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri” açıklamasında bulundu.

Payları Alt Pazar’da işlem gören ve son 3 işlem günü tavan fiyat ile kapanış yapan Viking Kağıt ve Selüloz (VKING) ile Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören Royal Halı İplik Telstil Mobilya (ROYAL) tarafından açıklama geldi.

Royal Halı İplik hisseleri son 5 işlem günü %31,61 değer kazanırken, Viking Kağıt ve Selüloz hisseleri ise, son 5 işlem gününde %29,71 oranında değer kazandı.

Royal Halı İplik (ROYAL)

royal hisse

Şirketimizin payları üzerinde son günlerde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak; Şirketimizin kamuoyuna açıklanmamış özel bir durumu bulunmamakta ve olağan üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Viking Kağıt ve Selüloz (VKING)

vking hisse

Yenilenebilir Enerji Şirketinden, Elektrik Üreten Bisiklet Tasarımı Yenilenebilir Enerji Şirketinden, Elektrik Üreten Bisiklet Tasarımı

Borsa İstanbul A.Ş.'nin şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketi hakkındaki 06/09/2022 tarih ve E-18454353-100.06-11068 sayılı yazısına istinaden yaptığımız açıklamadır. Şirketimizle ilgili olarak kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.