Suwen Tekstil, 13 Nisan’da oransal dağıtım yöntemiyle talep toplamaya başlarken, Consus Enerji’de 14 Nisan’da oransal dağıtım yöntemi ile yatırımcılarından talepleri toplamaya başladı.

SUWEN koduyla talep toplayan Suwen Tekstil’de toplamda 23.000.000 adet pay, 18,50 TL sabit fiyat ile satışa sunuldu.

Consus Enerji halka arzında ise, 4,50 TL sabit fiyat uygulanarak, ek pay ile birlikte toplamda 115.500.000 adet payın satışı CONSE koduyla gerçekleşiyor.

Consus halka arzına katılmak isteyen yatırımcılar, Borsa İstanbul’da işlem yapma yetkisi bulunan tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden talepte bulunabiliyor.

halka arz-3

Reeder Teknoloji İşlem Görmeye Başladı, REEDR Hisse Tavanda Nasıl Alınır? Reeder Teknoloji İşlem Görmeye Başladı, REEDR Hisse Tavanda Nasıl Alınır?

Consus Enerji

Global Yatırım Holding’in iştiraki olan Consus Enerji, yenilenebilir enerji alanında gerçekleştirdiği biyokütle ve güneş santralleri yatırımlarına ek olarak, birleşik ısı ve güç sistemlerini (kojenerasyon / trijenerasyon ) yap-işlet iş modeli ile hayata geçiren Türkiye’nin en büyük kurulu gücüne sahip enerji hizmet firması olarak sektörüne liderlik ediyor.

Suwen Tekstil

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen, tasarımlarıyla, farklı yaşam tarzına sahip olan kadınlara önemli anlarında konfor ve fayda odaklı bir yaklaşımla eşlik etmeyi amaçlar. Logosu kadınları sembolize eden “Kalp” ve “W” ikonlarıyla şekillenen Suwen marka iletişiminde öncelikle kadının kendine güvenini, şıklığını, romantizmi ve tutkuyu vurgular.