BOFA'nın Bu Hafta Aldığı Hisseler BOFA'nın Bu Hafta Aldığı Hisseler

İnfo Yatırım'da hesap açmak artık çok daha kolay ve hızlı. Sektörün köklü aracı kurumlarından biri olan İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş, yatırımcılara Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden, dakikalar içinde, güvenli bir şekilde, hesap açabilme fırsatı sunuyor.

8 Mart 2022 tarihinde hayata geçirilecek "Görüntülü Hesap Açma" uygulaması ile hesap açmak isteyen yatırımcılar, App Store ve Google  Play'den görüntülü hesap açma uygulamasını indirdikten sonra, İnfo Yatırım müşteri temsilcilerine görüntülü olarak bağlanarak hesap açabilecekler.

info yatırım görüntülü hesap

Beklemek Yok

Çeyrek asrı aşkın süredir hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara hizmet veren İnfo Yatırım, yatırımcıların zamandan ve mekandan bağımsız olarak hizmet almasını sağlayan "Görüntülü Hesap Açma" uygulaması sayesinde, zahmetsizce hesap açma olanağı sunuyor. "Görüntülü Hesap Açma" uygulaması ile hesap açan yatırımcılar, İnfo Yatırım'ın yatırımcılarına sunduğu tüm ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler.

Yatırım Hesabı Açmak Artık Çok Kolay

İnfo Yatırım'da hesap açmak isteyen yatırımcıların, App Store veya Google Play'dan "İnfo Yatırım Görüntülü Hesap Açma" uygulamasını indirmeleri gerekecek. İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduran yatırımcıların hesap açma işlemi kimlik doğrulama için çipli T.C. kimlik kartlarını ekrana okutmaları ve iletişim merkezine bağlanarak görüntülü görüşmeyi başlatmalarıyla son bulacak.

İnfo Yatırım'dan Görüntülü Hesap Açanlara Hediye

Türkiye'nin en yenilikçi aracı kurumlarından İnfo Yatırım, bu hizmetten yararlanarak hesap açan herkese "ücretsiz canlı veri" sağlıyor ve "3 aylık Finnet 2000 Plus" hediye ediyor.