1994 yılından bu yana bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunan İnfo Yatırım, dönemin en popüler sanal platformu Metaverse’deki buluşma noktası InfoVerse ile, dünyanın köklü ve saygın iletişim ve pazarlama platformlarından biri olan Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından değerlendirilen dotCOMM Ödülleri’nden GOLD WINNER ödülünü kazandı.

Türkiye’de bir ilk

Teknolojide yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayan Metaverse, her sektörden markanın önem verdiği bir platform haline geldi. Metaverse etkisiyle iş ve özel yaşam alanları farklı bir boyuta geçti. Türkiye’nin en yenilikçi aracı kurumlarından İnfo Yatırım yatırımcıların 7/24 buluşabileceği, verilecek eğitimlerle birlikte finansal okuryazarlığın artacağı, finans dünyası için farklı bir boyut olan InfoVerse Buluşma Noktası’nı geçtiğimiz mayıs ayında hayata geçirdi. Sanal evrende de İnfo Yatırım’a istedikleri an ulaşabilecekleri bir alan yaratarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren İnfo Yatırım, InfoVerse buluşma noktası ile ilk kez bir aracı kurumu Metaverse’e taşımış oldu.

Piyasa profesyonelleri ile bir buluşma noktası

Info Yatırım Metaverse Buluşma Noktası InfoVerse, kullanıcıların sermaye piyasası enstrümanları hakkında detaylı bilgilere ulaştıkları, ülkemizin önde gelen akademisyenlerinin Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin görüşlerini alabildikleri, piyasa profesyonelleri ile yatırımlarına yön verebildikleri, teknik ve temel analiz, algoritmik trade, alım satım stratejisi oluşturma gibi eğitimlere katılabildikleri bir platform olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor.

“GOLD WINNER ödülünü almanın haklı gururunu yaşıyoruz”      

İlklerin ve yeniliklerin önderi olan Info Yatırım’ın Genel Müdürü Tarkan Akgül konuya ilişkin olarak, “Yatırımcılarımızın sanal evrende İnfo Yatırım’a istedikleri an ulaşabilecekleri bir alan yaratarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. InfoVerse buluşma noktası ile ilk kez bir aracı kurumu Metaverse’e taşıdık. Ekonomi dünyası ve yatırımcıların İnfo Yatırım’ı bambaşka bir boyutta deneyimleyebildiği InfoVerse projemizle, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından GOLD WINNER ödülünü almanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşlemlerinde İnfo Yatırım’ı tercih eden tüm yatırımcılarımıza ve bizi bu ödüle layık gören Pazarlama İletişimi Profesyonelleri Derneği’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı Lotlarınız 4'e Katlanacak! Gayrimenkul Şirketi Bedelsiz Kararını Açıkladı

dotCOMM Awards Hakkında

dotCOMM Awards, dünyanın en köklü ve saygın pazarlama ve iletişim platformlarından Pazarlama İletişimi Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından 1994 yılından bu yana düzenleniyor. ABD menşeli dotCOMM Awards, AMCP tarafından atanan bir jüri ile her yıl dünya çapında 200 binin üzerindeki katılımcıdan gelen, dijital pazarlama alanındaki en prestijli işlere ödül veriyor.

İnfo Yatırım Hakkında

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren, aynı zamanda Hedef Holding iştiraklerinden olan İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra; yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri de sunmaktadır. Türkiye’nin pazar payı yönünden en büyük 10 aracı kurumu arasında yer alan ve banka dışı en büyük aracı kurumlardan biri olan İnfo Yatırım, 20’den fazla  irtibat ofisi ile yurt çapında faaliyet göstermektedir. Halka açık bir şirket olan İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Borsa İstanbul’da İNFO koduyla işlem görmektedir.İnfo Yatırım, 2021 yılında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Altın Boğa Ödülleri’nde Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) Pazar Payı Artış Lideri ödülünü kazanmıştır.