KRON TEKNOLOJİ A.Ş. (KRONT) tarafından yapılan KAP açıklaması ile bedelsiz sermaye artırımı yapılacağı açıklandı. Şirketin SPK'ya yapmış olduğu sermaye artırımı başvurusunun onaylanması ile birlikte KAP'a yapılan açıklama doğrultusunda KRONT sermaye artırımı yapacak. KRONT şirketi yapacağı sermaye artırımı ile birlikte 42.805.539 tl sermayeye ulaşacak.

KRONT KAP Açıklaması 

''Şirketimizin bedelsiz sermaye artırımına ilişkin ihraç belgesinin onaylanması ve şirketimiz esas sözleşmesi'nin "Sermaye" başlıklı 6. maddesinin tadiline yönelik esas sözleşme tadil metnine ilişkin uygun görüş alınmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na 30.12.2022 tarihinde yapılan başvurumuzun Sermaye Piyasası Kurulu'nun 31.03.2023 tarih ve E-29833736-105.01.01.01-35465 sayılı yazısı ile onaylandığı Şirketimize bildirilmiş olup, Bedelsiz Sermaye Artırımı ile ilgili hak kullanım sürecine 06.04.2023 tarihinde başlanacaktır.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanan İhraç Belgesi ve Esas Sözleşme Tadil metni ekte yer almaktadır.'' açıklamalarında bulunuldu.

11 Haziran 2024 Günün Öne Çıkan Borsa Ve Şirket Haberleri 11 Haziran 2024 Günün Öne Çıkan Borsa Ve Şirket Haberleri

kront-kap-aciklama

KRONT Faaliyeti Nedir ?

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel konusu haline gelmiş bulunan dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hedefleri doğrultusunda global dünyadaki lokasyonlarını artıran Kron şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve New Jersey'de yer alan kadroları ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknoloji şirketi olan Kron, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde, yaratıcılık, çeviklik, verimlilik, sürekli gelişim, işinin sahibi olmak ve başarı değerleri etrafında birleşmiş, cesaret ve samimiyetle yol alan, alanlarında saygın ve yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, dünyada yaşanan yeni nesil teknolojiler geliştirme yarışında, stratejik olarak insanı öncelikli değer olarak belirlemiştir ve özgürlükçü bir ortamda başarılı projelere imza atmaktadır.

KRONT Hissesi Ne Kadar ?

KRONT hissesi Borsa İstanbul'un haftanın ilk açılış gününde yüzde 0,87 düşüş ile birlikte ''62.40'' liradan işlem görmektedir.

Editör: Ece Çavuşlu