Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. halka arz olacak. Şirket tarafından yayımlanan izahname bilgilerine göre sizler için Multinet halka arzına ilişkin detayları düzenledik.

24.153.780 TL nominal değerli paylarını bireysele eşit dağıtım yöntemiyle dağıtmayı planlayan Multinet halka arzının konsorsiyum liderliğini İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yürütecek.

T1-T2 bakiyenin kullanılamayacağı halka arzın detayları ise şu şekilde:

Multinet Kurumsal Hizmetler Halka Arz Detayları

Halka Arz Şekli

  • Ortak Satışı : 24.153.780 Lot (Fin Tech Invest B.V.)

Halka Arz Gelirinin Kullanım Alanları

CATES, SKYMD, BEGYO Halka Arzları Talep Topluyor, Kaç Lot Verecekler? CATES, SKYMD, BEGYO Halka Arzları Talep Topluyor, Kaç Lot Verecekler?
  • Halka arz, mevcut ortak paylarının halka arz kapsamında satılması yoluyla gerçekleştirileceğinden Şirket herhangi bir gelir elde etmeyecektir.

Fiyat İstikrarı

  • Planlanmamaktadır.

Satmama Taahhüdü

  • 1 Yıl, İhraççı,
  • 1 Yıl, Ortaklar.

Halka Açıklık Oranı

  • Yüzde 30

Multinet Kurumsal Hizmetler Ne İş Yapar?

Multınet Kurumsal Hizmetler A.Ş., Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketidir. Şirket, kurumsal ve bireysel müşterilerine yemek, akaryakıt, hediye, seyahat ve diğer alanlarda ödeme ve hizmet çözümleri sunmaktadır. Şirketin 35 bin kurumsal müşterisi, 60 bin üye iş yeri ve 1.8 milyon kart kullanıcısı bulunmaktadır. Şirket, 2023 yılında halka arz edilmek üzere hazırlık yapmaktadır. Şirketin merkezi İstanbul’da olup, 81 ilde yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Şirketin vizyonu, yenilikçi finansal teknolojilerle Türkiye’de ve dünyada kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında yeni nesil çözümler sunmaktır.