Borsanın son halka arz olan şirketlerinden biri olan Europower Enerji, durmadan devam ediyor. Şirket bir anlaşma daha imzaladığını yatırımcısı ile paylaştı.

Şirket yeni yaptığı anlaşmadan 1 milyon 132 bin dolar kazanacak. Güncel kur ile Türk lirası bazında 22 milyon 357 bin TL gelir elde edecek.

Europower Enerji (EUPWR) Yeni İş Anlaşması 

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada; ''Şirketimiz, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.'den 22/05/2023 tarihinde imzalanmak üzere ‘'CS23000073-2022 HAVALI HÜCRE&TRAFO MERKEZİ ÇERÇEVE ALT ALIMI'' konulu iş için sözleşme daveti almıştır. Sözleşmenin bedeli vergiler dahil 1.132.000, -USD'dir. (Birmilyonyüzotuzikibin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile sözleşme bedeli vergiler dahil 22.357.000, -TL'dir.)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.'' açıklamalarında bulunuldu.

Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti Aselsan Şirketinin Temettü Kararı Netleşti

Europower Enerji Faaliyeti Nedir ?

Europower Enerji ve şirketler grubu olarak, tüm dünyada aktif ve başarılı bir şekilde faaliyet gösteren, global olarak alanında en önde gelen mühendislik, üretim, taahhüt, satış ve pazarlama gruplarından biri olarak, enerjinin her alanında çok geniş bir ürün, sistem ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Grup olarak 20 yılı aşkın süredir binlerce projede başarıyla çalışarak hizmet ve ürünlerimizi dünya çapında 5 kıtada 70'ten fazla ülkeye en üst düzey müşteri memnuniyeti ile ulaştırıyor, her geçen yıl Türkiye’den çıkan sektör lideri global bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda ilerliyoruz.

Editör: Ece Çavuşlu