YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.(YEOTK)anlaşmalarına devam ediyor. Şirket, yeni imzaladığı Güneş Enerjisi Santrali (GES) anlaşmasından 20 milyon 550 bin dolar gelir elde edeceğini duyurdu. Bu anlaşmanın duyurulması ve BİST 100'Ün açılması ile birlikte hissede hareketlilik yaşanmaya başladı.

YEOTK'den Milyon Dolarlık Anlaşma

Şirketin KAP üzerinden yatırımcılarına yaptığı yeni iş anlaşmasıyla ilgili duyuruda;

''Şirketimiz, tüm izin süreçlerinin yürütülmesi dahil olmak üzere; proje geliştirme, mühendislik, ürün tedariği ve tüm inşaat, mekanik ve elektrik montaj işleri için anahtar teslim kurulum hizmetlerini sürdürmektedir. Bu minvalde, bir süredir geliştirmekte olduğumuz GES (Güneş Enerjisi Santrali) projesi için, Türkiye'nin alanında önde gelen firmalarından olan bir müşterimiz ile 20.550.000 USD+KDV bedeli ile sözleşme imzaladığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.'' açıklamalarında bulunuldu.

yeotk-anlasma

YEOTK Faaliyeti Nedir ?

2000’li yılların başında kurulan YEO, elektrik üretimi, iletim ve dağıtımdan enerjinin akıllı ve verimli kullanım ve uygulanmasına kadar elektrifikasyon zinciri boyunca konumlandırılmış lider bir şirket haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu zaman kadar 17 yıl içerisinde enerji üretiminden iletimine ve dağıtımına, akıllı ve verimli elektrik enerjisi çözümleriyle elektrifikasyonda ve otomasyonda lider firma pozisyonuna ulaşmıştır. Güçlü teknik tecrübesi ve birikimiyle, geniş ve tamamlayıcı portföyüyle YEO otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon alanlarında en modern çözümleri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermektedir.

Madencilik Firması, 26 Milyon Liralık Satışı Açıkladı Madencilik Firması, 26 Milyon Liralık Satışı Açıkladı