Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı AR-GE Merkezi statüsünde inovatif projeler ve yazılın ürünleri getiştiren OBASE’nin uluslararası ödülleri bulunuyor.

Ar-Ge ofisi Türkiye’de bulunan şirketin, Amerika Virjinya ve Kaliforniya’da da ofisleri bulunuyor.  800’den fazla başarılı projede imzası bulunan şirket, sektörel çözümler, veri analitiği ve iş zekası gibi çözümler üretiyor.

Katılımevim Halka Arzına SPK'dan Onay Geldi Katılımevim Halka Arzına SPK'dan Onay Geldi

Obase Bilgisayar Halka Arz Detayları

Halka arz edilecek payların toplam nominal değeri 14.000.000 TL olup, çıkarılmış sermayeye oranı %40, sermaye artırımı sonrasında ulaşılacak 45.500.000 TL tutarındaki çıkarılmış sermayeye oranı ise %30,77 olacak.

Halka arz kodu; #OBASE

Halka arz tarihi; Tarihi henüz açıklanmadı – 2 iş günü süreyle talep toplanacak.

Halka arz fiyatı; Belirtilmedi                                                

İşlem göreceği Pazar; Ana Pazar

Dağıtım yöntemi; Eşit Dağıtım

Satışa sunulacak pay miktarı; 14.000.000

Tahsisat oranları; Borsa’da satış – sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemi uygulanacağı için tahsisat grubu bulunmuyor.

obase bilgisayar

Obase Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Hakkında

Obase, Bilişim 500 sıralamasında; Türkiye Merkezli Üreticiler arasında, Veri Ambarı ve İş Zekası kategorisinde 1.sırada, Yazılım kategorisinde ilk 20’de yer almıştır.

1995 yılında kurulan OBASE Türkiye’nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir.

OBASE, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı AR-GE Merkezi statüsünde inovatif projeler ve yazılım ürünleri geliştirerek, akademik ve uluslararası ödüller almıştır.

Türkiye Merkezli Üreticiler arasında; Yazılım kategorisinde ilk 20’de ,Veri Ambarı ve İş Zekası  kategorisinde 1.sırada yer almaktadır. OBASE, Amerika ve İstanbul ofislerinden, ulusal ve uluslararası şirketlere 210+ uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.