2022’nin en fazla katılımcının talep göndermesiyle, gündemden düşmeyen OBASE Bilgisayar, halka arz sonrası ikinci işlem gününde %9,96 değer kazanarak 12,70 TL ve tavan fiyatta bekleyen 13,5 milyon lot alıcı ile işlem görüyor.

Toplamda 14.000.000 pay Borsa’da satış yöntemiyle, 305.224 Yurt İçi Bireysel, 22 Yurt İçi Kurumsal, 419 Yurt Dışı Bireysel olmak üzere 305.665 yatırımcıya pay edildi.

obase halka arz talep topluyor

Gözler OBASE Hissesinde

Başarıyla tamamlanan halka arz sonrası, sonuçların açıklanmasıyla birlikte dikkatler OBASE hisselerine yöneldi. Yılın en yüksek katılımcı sayısına ulaşan şirket payları tavan fiyata ulaşırken, tavan fiyatta bekleyen alıcı sayısı dikkat çekmeye devam ediyor.

OBASE Bilgisayar

Çok uzun süredir yapay zeka noktasında çalışmalarının olduğunu ifade eden şirketin Kurucu Ortağı ve CEO’su Dr. Bülent Dal, “Blok zinciri tarafında önemli bir çalışmamız var. Türkiye’de önde gelen müşterimizden birisiyle Türkiye’deki ilk tedarik zinciri tarafındaki blok zinciri projesini hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Metaverse tarafındaki yapılanma şu anda gündemimize giren sıcak konulardan biri, burada belli çalışmaları başlatmış durumdayız.

49 Yıllık Cam İşleme Fabrikası Halka Arz Oluyor! 49 Yıllık Cam İşleme Fabrikası Halka Arz Oluyor!

Özetle ana odağımız veriyi anlamlandırmak, şirketlerdeki karar hızını otomatik hale belli karar süreçlerini getiriyor olmak, belli süreçleri de insan destekli çok hızlı bir şekilde, gerekirse saniyeler mertebesinde hızlı kararlar alınmasını sağlamak.” diye konuştu.