Borsada satış yöntemiyle 9,10 TL fiyattan halka arz olan şirket paylarına talepte bulunan yatırımcıların hesaplarına en fazla 82 lot geçti.  49.500.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleştiği bilinirken, resmi açıklama henüz yapılmadı.

IC Enterra Yenilenebilir Enerji Katılıma Göre Lot Dağıtım Miktarı Belli Oldu IC Enterra Yenilenebilir Enerji Katılıma Göre Lot Dağıtım Miktarı Belli Oldu

platform turizm halka arz sonuçlandı

746,20 TL yatırım karşılığında hesaplara en fazla 82 lot geçerken, halka arza ise son zamanların en fazla yatırımcının katıldığı biliniyor.

Yıldız Pazar’da İşlem Görecek

Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da, #PLTUR koduyla işlem görmeye başlayacak olan şirket paylarının ilk işlem tarihi ise, önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Platform Turizm

Personel taşımacılığı ve filo kiralama alanlarında faaliyet göstermek üzere 2002 yılında kurulan Platform A.Ş., ilerleyen yıllarda faaliyet kapsamını genişleterek yurt içinde ve dışında da faaliyetlerini sürdürüyor. 

Platform Turizm'in faaliyet gösterdiği alanlar ise, personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, iş makinesi ve özel donanımlı araç kiralama, kültürel amaçlı gezi organizasyonları, seyahat acentesi işletmeciliği, gıda nakliye ve dağıtım hizmetleri, yurt dışında metrobüs ve toplu taşımacılık hizmetleri, personel destek hizmetleri (zabıta, temizlik ve güvenlik) ve mesire yeri işletmeciliği olarak biliniyor.