Limak Çimento (LMKDC) Halka Arz Talep Toplama Başladı! Kaç Lot Verecek? Limak Çimento (LMKDC) Halka Arz Talep Toplama Başladı! Kaç Lot Verecek?

Halka arz, Gedik Yatırım liderliği ve İntegral Yatırım eşliderliğinde oluşturulacak konsorsiyum tarafından “Sabit Fiyat ile Talep Toplama” ve “En İyi Gayret Aracılığı” yöntemiyle gerçekleşecek.

2 ülkede 7 tesiste üretim yapan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden SANICA Avrupa’nın en büyük 5 Küvet üreticisinden olup Dünyaca tanınan saygın markalar arasında yer alıyor.

Kalite, sağlık ve yeniliğe önem veren özgün, yaratıcı üretimleriyle sektörde Türkiye lideri olan SANICA, Fatinoğlu Holding kuruluşudur.

Halka arz edilmesi planlanan payların, şirketin halka arz sonrası çıkarılmış sermayesine oranının %33,33 olması planlanıyor.

sanica ısı

Dağıtım yöntemi; Oransal dağıtım

Satışa sunulacak pay miktarı; 45.000.000

Halka arz kodu; SNICA

Tahsisat Oranı; Açıklanmadı

İşlem göreceği Pazar; Şirket payları BİST Yıldız Pazar’da işlem görmesi bekleniyor.

Halka Arz Gelirlerinin Kullanım Yerleri

Sanica Isı, sermaye artırımı suretiyle ihraç edilecek payların ilk halka arzından elde etmeyi planladığı net halka arz gelirini aşağıda belirtilen başlıklar dahilinde kullanmayı planlıyor;

%40 Yurtdışında Yatırım Yapılması

%30 İşletme Sermayesinin Güçlendirilmesi

%30 Finansal Borçların Ödenmesi

Şirket Tarafından Verilen Taahhütler

Şirket paylarının Borsa İstanbul A.Ş.’de işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca;

Herhangi bir bedelli sermaye artırımı yapılmamasına ve dolaşımdaki pay miktarının bu suretle artırılmaması taahhüdü bulunuyor.

Sanica Isı

1987 yılında kurulan SANICA Türkiye’nin ilk Akrilik Küvet Üreticisi olup aynı zamanda Banyo ve Spa Grubu, Rezervuar Grubu, Isı ve Tesisat Grubu, Kombi Grubu, Alt yapı ve Üst yapı Boru Grubu, Cam Grubu, Elektrikli Forklift ve İstif Makineleri Grubu olmak üzere toplam 7 Ana Grupta üretimine devam etmektedir.