Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri (PAPIL), T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı ile yeni bir iş sözleşmesi imzaladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurdu.

PAPIL, KAP'ta yaptığı açıklamada, Jandarma Genel Komutanlığı ile 2.550.000 TL+KDV'lik bakım hizmeti ve yedek parça ihtiyacına ilişkin bir sözleşme imzaladığını bildirdi.

Sözleşmede Türkiye genelinde kullanılmakta olan Otomatik Parmak ve Avuç İzi Teşhis Sistemi’nin 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olmak üzere parçalı bakım ve onarımı işi alındığı belirtildi. PAPIL, bu anlaşmanın bedelini 2.550.000 TL olarak açıklarken, net fiyata KDV eklentisi de yapılacağı duyuruldu.

Açıklamada, söz konusu sistemin sürekliliği kapsamında verilecek olan bakım hizmeti ve yedek parça ihtiyaçlarını kapsayacağı vurgulandı.

KAP Açıklaması

Jandarma Genel Komutanlığı ile yapılan sözleşmenin detayları KAP üzerinden duyuruldu. İşte detaylar:

Bir Satış Daha Geldi! Yönetim Kurulu Milyonluk Hisse Satışını Açıkladı Bir Satış Daha Geldi! Yönetim Kurulu Milyonluk Hisse Satışını Açıkladı

"01.08.2023 tarih ve 2023/09 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile Şirket’in meşru çıkarlarının zarar görmemesi ve sözleşme imzalanmadan önce kamuya açıklanacak bilgilerin yatırımcıların yanıltılmasına sebep olmamak adına erteleme kararı alınmış olan bir iş ilişkisi sonuçlanmıştır.

T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Türkiye genelinde kullanılmakta olan Otomatik Parmak ve Avuç İzi Teşhis Sistemi’nin 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olmak üzere parçalı bakım ve onarımı işi için 2.550.000-TL+KDV tutarlı sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme, söz konusu sistemin sürekliliği kapsamında verilecek olan bakım hizmeti ve yedek parça ihtiyaçlarını kapsamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

PAPIL Hissesi

PAPIL, 28 Ağustos Pazartesi gününü 36,60 TL'den kapatmıştı. 29 Ağustos Salı gününde ise yüzde 5,46 oranındaki aşağı yönlü hareketin ardından 34,60 TL seviyesine geriledi. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Borsa İstanbul'daki işlem süreci kapatıldığı için hissenin güncel fiyatı 34,60 TL olarak kabul edilebilir.