Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) bir iş anlaşmasına daha imza attığını yatırımcısı ile paylaştı. Şirketin yatırımcılarına yaptığı açıklamada, GES kurulumu için 24 milyon 715 bin 624 TL'lik siparişin onaylandığını ve işleme geçeceğini açıkladı. SMRTG anlaşma ile ilgili KAP'a açıklamada bulundu.

SMRTG KAP Açıklaması 

Şirketin KAP üzerinden yatırımcılarına yaptığı açıklamada; ''Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş., global ölçekli bir firmadan anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurulumu projesine istinaden KDV hariç toplam 24.715.624 TL karşılığı tutarında sipariş onayı almıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'' açıklamalarında bulunuldu.

smrtg-anlasma-duyuru

SMRTG Faaliyeti Nedir ?

2014 yılında İstanbul’da kurulan Smart Güneş Teknolojileri, dünyanın en yenilikçi güneş enerjisi teknolojisi şirketlerinden biridir. Sürdürülebilir bir gelecek için edindiği cesur misyonu, inovasyon ve bilim yoluyla karbon arınımını hızlandırmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Ar-Ge odaklı bakış açısı ile güneş paneli üretimi ve güneş enerjisi çözümleri sunmakta olan Smart Güneş Teknolojileri, dünya çapında 20 ülke ve bölgede yüzlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Hizmet içerikleri;
• Finansman & Leasing Çözümleri
• Panel Üretim ve Tedariği
• EPC Anahtar Teslim Kurulum Hizmetleri
• Mühendislik Hizmetleri
• Proje Geliştirme
• İşletme ve Bakım Hizmetleri
• Elektrikli Araçlar Şarj Ağı Kurulum Hizmeti

SMRTG Hissesi Ne Kadar ?

Borsa İstanbul'un ikinci gününde günü pozitif tamamlayan SMRTG, yüzde 2,84 yükseliş ile birlikte ''70,50'' olarak fiyatlanmaktadır.

Haziran'ın Son Haftasında Temettü Verecek Şirketler Listesi Haziran'ın Son Haftasında Temettü Verecek Şirketler Listesi

Editör: Ece Çavuşlu