Kuzey Boru (KBORU) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı? Kuzey Boru (KBORU) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı?

İlk halka arzlar olarak duyurduğu bültende, Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş ve Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş’nin halka arzına ilişkin detayları paylaştı.

Suwen Tekstil halka arzında, mevcut ortaklardan Intilux S.à.r.l.’a ait 16.000.000 TL, Birol Sümer’e ait 500.000 TL ve Ali Bolluk’a ait 500.000 TL nominal değerli paylar halka arza konu edilecek.

SUWEN kodu ile halka arz olacak şirketin payları 18,50 TL sabit fiyat ve oransal dağıtım yöntemi ile satışa sunulacak.

Suwen Teksstil, 2003 yılında İstanbul’da kurulurken, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim ve plaj giyim (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir.

Suwen mağazaları 2021 yılında 7,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Yaklaşık 1.500’e yakın ürün sunan Suwen, bu ürünleri kendi markasını taşıyan perakende mağazalarda, kendi e-ticaret sitesinde, Türkiye’nin e-ticaret platformlarında ve bazı çok bölümlü mağazaların kendi markasını taşıyan reyonlarında satışa sunmaktadır.

halka arz onay

Consus Enerji İşletmeciliği halka arzı, mevcut ortak Global Yatırım Holding A.Ş.’nin sahip olduğu 52.500.000 TL nominal değerli paylar halka arza konu edilecek.

Fazla talep gelmesi halinde Global Yatırım Holding A.Ş.’nin sahip olduğu 10.500.000 TL nominal değerli payların ek satışı gerçekleştirilebilecektir.

CONSUS kodu ile halka arz edecek olan şirketin payları 4,50 TL sabit fiyat ve oransal dağıtım yöntemiyle satışa sunulacak.

Global Yatırım Holding’in iştiraki olan Consus Enerji, yenilenebilir enerji alanında gerçekleştirdiği biyokütle ve güneş santralleri yatırımlarına ek olarak, birleşik ısı ve güç sistemlerini (kojenerasyon / trijenerasyon ) yap-işlet iş modeli ile hayata geçiren Türkiye’nin en büyük kurulu gücüne sahip enerji hizmet firması olarak sektörüne liderlik ediyor.