Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (TDGYO) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildiri de bedelsiz sermaye artırımına yönelik açıklama yapıldı.

Açıklamaya göre; şirketin çıkarılmış sermayesinin %130 iç kaynaklardan bedelsiz olarak yapılacak sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kurul’undan onaylı İhraç Belgesinin aldığı ve MKK’ya gerekli bildirim yapıldığı belirtilmiştir. Bedelsiz Sermaye artırımı 29.03.2023 tarihinde gerçekleşecek.

trend-gyo-sermaye

Trend GYO Faaliyeti Nedir ?

Trend GYO AŞ yabancı sermayeli bir firma olarak Türkiye’de kurulmuştur. Bugüne kadar çeşitli projelerin gayrimenkul geliştirilmesinde danışmanlık yapan firma, bu projelerin arasında konut, otel, rezidans ve üniversite binaları gibi çeşitli alanlarda gayrimenkul geliştirmesi veya inşaatı yer almaktadır.

Trend GYO AŞ‘nin kendisi için belirlediği hedeflerin içinde, istenen projeleri analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak vardır.

''Yönetim kadromuz ve çalışanlarımızın sahip olduğu tecrübe ile hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz'' mesajı ile yola çıkmışlardır.

SPK Duyurdu!! 6 Ay Tedbir Ve Para Cezası SPK Duyurdu!! 6 Ay Tedbir Ve Para Cezası