KBORU Talep Toplama Tarihleri Açıklandı KBORU Talep Toplama Tarihleri Açıklandı

Geçtiğimiz hafta SPK tarafından onaylanan MARBL halka arzının talep toplama sonuçları KAP'ta konsorsiyum lideri olan Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından açıklandı.

Toplamda 58.976.404 TL nominal değerli paylarını 10,97 TL fiyattan halka arz edecek olan MARBL, talep toplama sürecinin hemen ardından BİST "Yıldız Pazar"da işlem görmeye başlayacak.

Sabit Fiyatla Borsada Satış yöntemiyle yatırımcılara sunulacak MARBL halka arzının halka açıklık oranı ise yüzde 21,26 olarak kaydediliyor.

T1-T2 bakiyenin kullanılabileceği halka arzın büyüklüğü ise 646.9 Milyon TL olarak belirlendi.

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından yayımlanan onaylı izahname bilgilerinde ise MARBL'ın katılım endeksine uygun olduğu ayrıca belirtildi.

Tureks Turunç Madencilik (MARBL) Talep Toplama Tarihleri

Tureks Turunç Madencilik (MARBL), borsada 2-3 Kasım (Perşembe-Cuma) tarihlerinde, 10.30-13.00 saatleri aralığında talep toplamaya başlayacak.

Şirket paylarının tamamını eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edecek olan MARBL, tamamı eşit dağıtım şekliyle talep toplayan son halka arz olan MHRGY kadar talep alması halinde hesap başına 18 lot (197 TL) pay verecek.