Borsa İstanbul’da payları KARYE koduyla işlem gören Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim, Yönetim kararı ile, elektrik üreten bisiklet tasarım ve prototip üretimi için sözleşme imzaladı.

Şirket yaptığı açıklamada, 9 Derece Arge Otomotiv ile yapılan anlaşmaya göre, en az 10 adet elektrikli bisiklet prototipini, en geç 21 Ocak 2023 tarihine kadar teslim alacak.

4 Hissenin İşlemlerine Kısıtlama Geldi 4 Hissenin İşlemlerine Kısıtlama Geldi

Kamuyu Aydınlatma Plaftormu üzeirnden yapılan açıklamanın tamamında;

karye

Türkiye'nin en güçlü yenilenebilir elektrik üretim şirketlerinden birisi olma hedefimiz doğrultusunda, karlılığı ve potansiyeli yüksek olan projeleri geliştirmek üzere;

21.09.2022 tarih ve 2022/19 nolu Yönetim Kurulu Kararı ile;

Şirketimiz ile 9 Derece Arge Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında, Tasarım Danışmanlığı Hizmeti ile farklı konseptlerde ve alanlarda elektrik üreten bisiklet tasarımı sürecini planlamayı, ürün tasarlamayı ve prototiplemesinin yapılması ile üretim proseslerin belirlenmesini amaçlayan Tasarım ve Prototip Üretim Sözleşmesi imzalanmıştır.

İş bu sözleşmeye göre, 9 Derece Arge Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. en az 10 adet elektrikli bisiklet prototibini en geç 21.01.2023 tarihine kadar şirketimize teslim edecektir. İfadeleri yer aldı.