Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var Bu Haftanın En Çok Kazandıran Şirketleri Açıklandı! Liste Başında Savunma Sanayi Var

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 5 farklı sözleşmeye dair detayları açıkladı. Sözleşmelerin toplam bedeli 4.472.000.000 TL'yi buluyor.

KAP'ta bildirilen sözleşmelerin detaylarını sizler için derledik.

Adıyaman Besni Konut Projesi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO), Adıyaman Besni’de yapılacak kalıcı konutların altyapı, sanat yapıları ve yol inşaatı işi için sözleşme imzaladığını açıkladı.

Şirket, 20 Ekim 2023 tarihinde LEDA Yapı ve Proje Taah. Ltd. Şti. ile 490 milyon TL + KDV bedelle sözleşme yaptığını duyurdu.

Şirket, yaptığı açıklamada, sözleşmenin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile daha önce imzalanan bir protokol çerçevesinde gerçekleştirildiğini belirtti.

Şirket, protokol kapsamında deprem bölgesinde yapılacak kalıcı konutlara ilişkin altyapı ve üstyapı hizmetlerini Bakanlık adına ihale ettiğini ve yürüttüğünü ifade etti.

Adıyaman Kahta Konut Projesi

EKGYO, Adıyaman Kahta Salkımbağı’nda yapılacak kalıcı konutların altyapı, sanat yapıları ve yol inşaatı işi için sözleşme imzaladığını açıkladı.

Şirket, 20 Ekim 2023 tarihinde FÖY İnş. Taah. ve Tur. San. Tic. A.Ş. ile 462 milyon TL + KDV bedelle sözleşme yaptığını duyurdu.

EKGYO, protokol kapsamında deprem bölgesinde yapılacak kalıcı konutlara ilişkin altyapı ve üstyapı hizmetlerini Bakanlık adına ihale ettiğini ve yürütüleceğini ifade etti.

Adıyaman Gölbaşı Konut Projesi

Emlak Konut GYO, Adıyaman Gölbaşı’nda yapılacak kalıcı konutların altyapı, sanat yapıları ve yol inşaatı işi için sözleşme imzaladığını açıkladı.

EKGYO, 20 Ekim 2023 tarihinde TURGUT Müt. San. ve Tic. A.Ş. ile 690,05 milyon TL + KDV bedelle sözleşme yaptığını duyurdu.

Adıyaman İndere 1. Etap Konut Projesi

Emlak Konut EKGYO, Adıyaman İndere’de yapılacak kalıcı konutların altyapı, sanat yapıları ve yol inşaatı işi için sözleşme imzaladığını açıkladı. EKGYO, 20 Ekim 2023 tarihinde İNKOSA İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. & BAŞ YAPI İnş. Taah. ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı ile 1,21 milyar TL + KDV bedelle sözleşme yaptığını duyurdu.

EKGYO, yaptığı açıklamada, sözleşmenin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile daha önce imzalanan bir protokol çerçevesinde gerçekleştirildiğini belirtti. Emlak Konut GYO, protokol kapsamında deprem bölgesinde yapılacak kalıcı konutlara ilişkin altyapı ve üstyapı hizmetlerini Bakanlık adına ihale ettiğini ve yürüttüğünü ifade etti.

Adıyaman İndere 2. Etap Konut Projesi

EKGYO, Adıyaman İndere’de yapılacak kalıcı konutların altyapı, sanat yapıları ve yol inşaatı işinin ikinci etabı için sözleşme imzaladığını açıkladı.

Gayrimenkul şirketi, 20 Ekim 2023 tarihinde HNE İnşaat A.Ş. ile 1,62 milyar TL + KDV bedelle sözleşme yaptığını duyurdu.