13 saat önce ŞİRKET HABERLERİ

2024 yılı itibariyle Borsa İstanbul'da işlem gören şirket hisselerinden en çok kazandıranlar belli oldu.

17 saat önce ŞİRKET HABERLERİ

27 Mayıs itibariyle Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerden KAP bildirileriyle sermaye artırımı, temettü, anlaşma, sözleşme gibi alınan kararlar açıklandı.

1 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin son 5 yılda ne kadar kazandırdıklarını bu yazımızın devamında sizler için ele aldık. Dolar bazlı olan inceleme sonrasında yatırım önerileri veren aracı kurumların detayları da bu yazımızda.

2 gün önce HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

SPK tarafından dün yayınlanan haftalık bültende 3 şirketin halka arzının onaylandığı bildirildi. Şirketlerin halka arz detayları belli oldu.

3 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

ABD merkezli yatırım bankası olan Bank of America, Turkcell (TCELL) hissesi için hedef fiyatını yükselterek 'AL' tavsiyesinde bulundu.

3 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

Son halka arz olarak borsada işlem görmeye başlayan Koç Metalurji A.Ş.’nin (KOCMT) hisseleri haberler sonrasında düşüşe geçmişti. Patrondan dev alım sonrası hisseler yükselişe geçti.

4 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

23 Mayıs Perşembe gününde borsa ve şirketlerden öne çıkan gelişmeler belli oldu. Şirketlerin açıkladığı önemli gelişmeler neler?

5 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

Kuyaş Yatırım A.Ş. (KUYAS) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırımı kararı aldığı açıklandı. Detaylar belli oldu.

5 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

22 Mayıs Çarşamba itibariyle borsada öne çıkan gelişmeler belli oldu. Yeni günde şirketlerin aldığı yeni kararlar neler?

6 gün önce ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (OSMEN) bugün yaptığı KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvurduğunu açıkladı.