Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BOBET), IC İÇTAŞ İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ile Sarıyer Kilyos Karayolu Tünel projesi için hazır beton üretim, tedarik ve nakliye sözleşmesini imzaladığını duyurdu.

Proje kapsamında yaklaşık 1.250.000.000 TL tutarında hazır beton üretimi, tedarik ve nakliye işi gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda Uskumruköy Mahallesi, N29 Sarıyer/İstanbul adresinde Uskumruköy-2 mobil hazır beton tesisi kurulması kararı alındı.

BOBET Hisseleri Yükseldi

Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklanan dev sözleşmenin ardından, BOBET paylarında hızlı bir yükseliş gerçekleşti.

Borsada İşlem Gören Şirketin Yeni Fabrikası Üretime Başladı Borsada İşlem Gören Şirketin Yeni Fabrikası Üretime Başladı

Önceki kapanışını 40,04 TL fiyattan gerçekleştiren BOBET payları, saat 13.03 itibariyle yüzde 8,24 yükselişle 43,34 TL'den alıcı buluyor.

KAP Açıklaması

"IC İÇTAŞ İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ile Sarıyer Kilyos Karayolu Tünel  projesi için hazır beton  üretim,tedarik ve nakliye   sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 1.250.000.000.TL( Bir milyar ikiyüzelli milyon Türk Lirası)  tutarında(Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye  işi olacaktır. 

Proje kapsamında   hazır beton üretimi için  Uskumruköy Mahallesi  N29 Sarıyer /İstanbul  adresinde  Uskumruköy-2 mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Boğaziçi Beton Sanayi ve Tic.A.Ş."