17 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
MGROS40.2858923300-85258030-26334740
KCHOL17.7258204040-78547380-20343330
MARTI3.3231725760-47226260-15500500
SKBNK1.4622656640-38001650-15345000
YKBNK2.6730358950-45619100-15260150
SISE6.5633409590-47248900-13839310
ISMEN12.1413721550-27215070-13493520
AKBNK5.9973891000-86271570-12380570
TSKB2.1227035590-37122840-10087250
SAHOL10.1321858640-31603050-9744412
TCELL15.6172925470-82149330-9223856
ASELS17.6736327090-45223080-8895984
DOHOL2.5429233510-36740630-7507120
ULKER21.869926209-17166100-7239895
ULUUN12.768380858-14909730-6528874
GSDHO2.199991399-15360600-5369205
GUBRF37.429650024-14218190-4568164
ECILC722062190-26412730-4350546
ODAS3.3517496800-21686360-4189554
DAGI9.689995868-13709210-3713344
TTKOM7.4921930760-25254880-3324112
IHYAY1.124400285-7643895-3243610
PNSUT21.545927931-9025145-3097215
BIZIM16.6212056680-14985210-2928529
PETUN24.712252250-14949950-2697697
FLAP8.4232938210-35616500-2678288
ZOREN2.657830804-10406760-2575961
OTKAR192.64863629-7375968-2512339
GEREL6.4816413490-18874360-2460864
MIPAZ5.114401562-6676371-2274809
ESEN18.045243506-7495371-2251866
ITTFH2.2712958300-15085990-2127698
DEVA24.347445199-9536255-2091056
GLRYH14.523615046-5176248-1561202
TEKTU1.715784437-7313361-1528925
ALBRK1.697719962-9222932-1502970
PENGD5.815357822-6844737-1486915
TATGD11.727361306-8815868-1454563
LKMNH11.823892213-5298795-1406582
BFREN1002.13098512-4478144-1379632
AKENR2.173964226-5302397-1338171
ENKAI7.183675313-4979061-1303748
ISFIN3.78188222-9483531-1295310
USAK2.4711889540-13124080-1234542
IHEVA1.823957910-5176779-1218869

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.