19 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
ISCTR6.91129472900-197101700-67628800
THYAO11.7189553430-116479000-26925570
EREGL11.4557407820-82226480-24818660
SKBNK1.4945130140-64614990-19484850
SISE6.7348025010-63756370-15731360
VAKBN4.8358847980-73840470-14992490
DOAS30.6238539410-50717060-12177650
DOHOL2.5618754830-30907880-12153050
PEKGY2.558717541-16863000-8145459
AKBNK6.47131835600-139867600-8032000
ZOREN2.712831710-19740330-6908620
MGROS39.8620563170-27006220-6443050
AEFES21.548668861-14749140-6080279
KUYAS2.345848800-11028090-5179290
TLMAN32.564876179-9510577-4634398
ENJSA9.718962008-13140080-4178072
EKGYO1.9283161740-86814460-3652720
SASA17.1510449090-13626060-3176970
FROTO1179482970-12582660-3099690
CCOLA58.515373580-18381760-3008180
ALCTL27.884694166-7695904-3001738
ANHYT8.054055398-7028983-2973585
OTKAR197.96098160-8978556-2880396
VKGYO3.829063362-11824890-2761528
BIZIM15.726005089-8520390-2515301
RYSAS8.113690635-6039036-2348401
GLYHO4.6611733030-13871760-2138730
PNSUT20.269549504-11680810-2131306
AKSEN7.2610707950-12665930-1957980
ULUUN11.942222669-4009984-1787315
VESTL19.4615888830-17641430-1752600
AVISA14.123881770-5631246-1749476
EGGUB128.86405350-8098900-1693550
KLGYO2.45674805-7336177-1661372
BSOKE2.572993465-4628081-1634616
ISGSY16.024340458-5860823-1520365
MARKA8.8710701370-12192360-1490990
HEKTS12.82371238-3853387-1482149
GEREL6.481697535-3178184-1480649
OZGYO2.182213779-3611826-1398047
ANSGR6.941742272-3098534-1356262
BAGFS17.985047508-6370936-1323428
AFYON4.414326889-5549791-1222902
TATGD11.127432214-8627216-1195002
ISDMR8.319865552-11021370-1155818

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.