19 Mart 2021 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.

HİSSEKAPANIŞALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
PETKM6.0581515730-109933700-28417940
FROTO228.477710690-102645700-24935010
AKBNK5.9258399060-78373740-19974670
YKBNK2.6538204450-56442080-18237630
EREGL16.34147134800-164835800-17701010
ISCTR5.7335400100-52156520-16756420
ALBRK1.8720431550-36831350-16399800
TSKB1.6323075020-37799360-14724340
VESTL31.6471999660-85946940-13947270
TOASO3746915140-59660810-12745670
SASA43.3232831250-45510040-12678790
PGSUS81.517968060-30303060-12335000
TAVHL2419407150-30921760-11514600
MNDRS3.426290340-37457980-11167650
SISE7.779079620-89928010-10848390
SAHOL9.9921472300-31842630-10370340
TCELL15.8595707140-105280000-9572888
TURSG6.5625680560-33421850-7741298
ISDMR12.3415941820-22670150-6728330
VESBE55.325737330-32363730-6626398
HEKTS29.922332970-28632470-6299500
ASELS16.3734543640-39864940-5321304
CLEBI30248053310-53185780-5132464
LOGO170.424335990-29293420-4957428
BRYAT443.390772810-95365120-4592312
OYAKC7.596383047-10650820-4267770
SKBNK1.313208510-17254850-4046342
TRILC28.4819885090-23592320-3707232
GUBRF77.445708200-49311960-3603756
GLYHO6.2243505760-47080090-3574328
GSDHO2.257307294-10771950-3464660
OTKAR393.117646190-21068230-3422032
MPARK246367469-9729036-3361567
KCHOL22.9431713040-35030650-3317610
TUPRS100.629279960-32324120-3044164
IHLGM1.097327597-10152370-2824776
CRDFA5.153317305-6020576-2703271
ANSGR7.824269124-6899198-2630074
MGROS38.8618876640-21443040-2566400
BTCIM16.84455971-7015266-2559296