24 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
ISCTR6.5269390420-4579325023597170
PGSUS58.1544620380-2608154018538840
TUPRS90.196843860-8325749013586370
GUBRF45.72116755400-1068234009931936
AKBNK6.2853138340-433817909756544
TAVHL19.3932857740-232756909582048
SISE7.0354519720-466106607909064
KORDS14.419845810-125056507340161
ENJSA10.518453250-112516407201606
TKFEN15.6331836710-253708306465878
ISGYO2.121080180-150800506000134
CEMTS15.1614243670-83494015894266
ISFIN3.8617966600-124745105492082
MAVI49.812715910-84656984250212
SOKM12.0411240720-70831394157580
EKGYO2.12137661700-1335044004157240
SASA17.2210747840-67440454003794
ALBRK1.7520336980-165471003789875
RTALB47.715145530-114088303736693
ALCAR233.212334900-91839163150984
AKSEN7.18814848-57121093102739
HURGZ2.378603154-56168072986347
KARTN295022157130-192159502941174
VESTL20.0416608890-136848502924033
GOODY7.889923323-70971282826195
PETKM4.0556979820-543246302655192
HLGYO2.8631051960-284132602638704
SKBNK1.5123054110-204671102586998
AKSA119211806-66554982556308
FROTO124.527506010-249580202547990
KLMSN18.816819920-142950602524857
BNTAS5.7910680160-83269492353213
KOZAL78.7531857110-296748002182308
FMIZP139.310192840-81060552086786
KOZAA13.5528674530-266895301985002
TTRAK14616300690-143953001905388
CCOLA6210229740-83647581864981
GSDHO2.3615830150-139960401834102
CLEBI90.055165061-33808971784163
YATAS11.8617925370-161458501779524
HEKTS13.224585921-28117161774205
KENT475.38059256-63349441724312
OYAKC8.2317453360-157467001706665
TUKAS10.817843095-61927981650297
IPEKE11.8710809800-91682521641544

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.