25 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
ISCTR6.69118267800-7565073042617070
GARAN9.07195993000-17201370023979300
VAKBN4.6882514990-6306232019452670
AKBNK6.387956980-6951799018438990
ZOREN2.7235753820-2300780012746020
ODAS3.6442637820-3029444012343380
BIMAS69.536587420-2616123010426190
TKFEN15.529568500-202662609302240
PGSUS61.252440550-439276208512930
YKBNK3.0177216720-693301807886540
AEFES23.4823064060-151930607871000
PETKM4.0852750070-450323207717750
KOZAA13.3248483520-415779406905580
HALKB5.3324294920-178363106458610
TUPRS92.9121800000-1156949006105100
HLGYO3.1433039910-284249504614960
SASA17.6221765610-171535804612030
FROTO123.318826450-142262604600190
EKGYO2.0553917890-493901104527780
SKBNK1.5139069160-346173004451860
GUBRF46.925594670-212139304380740
FENER33.912001930-79581224043808
VESTL19.9615517710-115630903954620
SELEC9.7112991390-93371523654238
ECZYT20.7614825160-112639003561260
BRISA19.097755132-50844922670640
BRSAN16.487988943-54310702557873
TRGYO3.679389973-68819692508004
AYGAZ13.0810169920-78173642352556
SNGYO3.878940763-70120901928673
YGYO1.135523701-36038681919833
ENJSA10.4121866620-199864201880200
DGKLB2.5910684220-88055231878697
RTALB45.3812283170-104399801843190
CLEBI99.0512875500-110356901839810
DOCO47532724180-309926001731580
ISYAT3.4310900700-92376531663047
ALKIM14.066918063-52640891653974
MAVI49.267821551-62062271615324
KORDS14.399826478-82821921544286
KRONT26.284184080-26973231486757
CEMAS2.3714209220-127527901456430
TSGYO3.955611055-41984381412617
YKGYO4.783147304-17489811398323
BFREN129511695780-103689601326820

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.