26 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
YKBNK3.0758092370-68700700-10608330
PEKGY2.2714723540-23690970-8967432
KOZAL7817290700-24906140-7615440
BAGFS21.5618156640-25674500-7517862
AKBNK6.4547995810-55460480-7464668
GLYHO4.8214317100-20977140-6660039
TOASO29.148564824-14838270-6273447
FROTO124.617228600-23358240-6129640
DOHOL2.4720504090-26242580-5738492
SELEC10.6812497420-17700900-5203476
RTALB45.3211702790-16803570-5100783
SISE7.0350344070-54907000-4562924
AKSEN7.049076334-13033310-3956972
KARTN2.823,909394818-13279150-3884329
TKFEN15.468964155-12485130-3520972
ODAS3.6326468890-29918740-3449844
JANTS237.25518977-8939393-3420416
ISCTR6.829300510-32435830-3135322
EGGUB144.17154112-10180830-3026716
ARCLK28.5811909960-14702030-2792067
THYAO12.266727510-69264700-2537196
BRISA19.197481473-9745378-2263906
LOGO108.98634404-10869100-2234700
PGSUS63.733527040-35489090-1962050
FENER34.144481410-6432347-1950938
AEFES23.287828765-9616404-1787640
ORGE7.585918135-7667755-1749620
ASELS18.2820940090-22535130-1595046
SAHOL10.2510190330-11776950-1586623
EGEEN1.675,4010103590-11673680-1570089
MRGYO3.234254098-5785574-1531476
KLMSN21.485772148-7160871-1388723
ARDYZ36.064385801-5755419-1369618
CRDFA5.56832865-8139962-1307097
MERKO12.716802589-7924391-1121803
ALARK6.3210176810-11291290-1114479
KONTR16.743088951-4201302-1112352
ANHYT8.342362738-3471974-1109236
DOAS28.543162374-4271560-1109186
RYGYO4.964843180-5832599-989419
AVOD10.24607970-5572092-964122
VKGYO3.935069753-6020373-950620
KRONT27.33303987-4243266-939279
KLNMA73.74848528-5734173-885645
MIPAZ4.561250330-2116134-865804

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.