26 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
HLGYO3.4556977080-2606649030910590
BIMAS70.355104130-2895646026147680
TUPRS93.764123870-3855218025571690
GARAN9.34206333600-18604840020285120
TAVHL20.3239504540-2189473017609810
PETKM4.1348940140-3568496013255180
GUBRF51.5547734910-3611188011623020
ZOREN2.843936440-3272292011213520
SKBNK1.5137457160-2669653010760630
TCELL15.8563771710-539660409805672
TSKB2.6736345640-265521609793476
KCHOL19.1421266280-126623308603947
IHLAS1.1522535370-140178608517507
ECILC6.9724405280-174552306950048
OTKAR24022204080-158998406304238
IHYAY1.2213840400-80372755803127
RYSAS9.6815324610-95466365777970
KRDMD5.1889574030-839318905642144
ALBRK1.7314825180-94699455355235
GSDHO2.3415433590-101670905266492
EREGL11.8623110400-181460804964314
ISGYO2.113132880-89326004200275
MGROS40.7612230980-80790914151886
ENJSA10.4512499140-85346983964446
TURSG5.8612137370-83544803782885
SASA17.3813253330-96295363623794
DEVA24.029409220-60971913312029
TKNSA10.0316394260-134648002929457
ISMEN12.998792444-60645422727902
BERA11.8511287690-85741172713575
TTKOM7.8319773520-171897402583780
TRGYO3.7714617950-120457902572155
MARTI2.497845087-54279322417155
ITTFH2.237729616-55004262229191
CEMAS2.428811372-66202082191164
IHLGM1.279687746-77480801939666
YATAS11.87921544-60538741867671
EGPRO26.648966238-71383861827852
DOCO470.121918130-201414201776708
ALCAR24513448720-116960101752708
IHEVA1.917436455-56991891737266
HALKB5.4521893400-202270001666396
AVGYO4.029726355-80756191650736
SNGYO3.934853402-32605891592813
VAKBN4.8149196410-476077401588676

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.