Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. (ORGE), yurt içi yerleşik bir şirket ile 2.500.000 dolarlık kablo satışı anlaşması sağladığını açıkladı.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre, anlaşma kapsamında siparişlerin 3 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Açıklamada, işveren ile sözleşme görüşmelerine başlandığı ve sonucun yatırımcılar ve kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

Orge Enerji, elektrik taahhüt, enerji nakil hatları, trafo merkezleri, endüstriyel tesisler, altyapı ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet gösteriyor.

Savunma Devi İHA Üretimine Katılacak, Milyon Dolarlık Sözleşmeye İmza Attı Savunma Devi İHA Üretimine Katılacak, Milyon Dolarlık Sözleşmeye İmza Attı

KAP Açıklaması

"Şirketimiz ile yurt içi yerleşik bir şirket arasında 2.500.000 USD+KDV tutarında kablo satışına yönelik anlaşma sağlanmıştır. İşveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır. 

Siparişlerin 3 ay içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."