Satış Haberleri

satış haberleri ve güncel satış gelişmeleri, satış ile ilgili tüm video, satış fotoğrafları ve satış haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Bugün borsada, vergi sürecinin ertelenmesiyle başlayan BİST100 endeksi %0,76 artarak 10.471,32 puandan kapanırken, Bank of America en çok net satış...

ŞİRKET HABERLERİ

GSD Holding A.Ş. (GSDHO) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirketin kuru yük gemisinin satışına ilişkin detaylar paylaşıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) şirketi yaptığı dev hisse satışına dair açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da üst üste rekor kırılırken, Ziraat Yatırım şirketi net olarak 1 Milyar Liralık satış hacmi ile öne çıktı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borusan Birleşik Boru Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRSAN) şirketi tarafından yapılan fabrika satışının detayları KAP aracılığıyla yatırımcılara duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (TCELL) şirketi tarafından yapılan açıklamada, medyada çıkan haberlere yönelik açıklamalar yapıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da 15-19 Ocak tarihlerinde yükseliş devam ederken, SASA hisselerinde yüklü satış yapıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Bank of America 2,1 milyar TL satış yaparak o hissede yatırımcıyı üzdü. BOFA'nın satış yaptığı hisse günü düşüşle kapattı.

ŞİRKET HABERLERİ

Kontrolmatik #KONTR ortakları, şirket hisselerinde 2.217.673 TL nominal değerli pay satışı gerçekleştirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

SAYAS tarafından yapılan açıklamaya göre Çin'de yerleşik bir firma ile şirket arasında milyon dolarlık satış sözleşmesi imzalandı.

ŞİRKET HABERLERİ

KLSYN, Kuveyt'in önde gelen üniversitesinden milyon dolarlık mobilya siparişi aldığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. (HUNER) Yönetim Kurulu Başkanı Orhun Kartal, şirket paylarında milyonluk satış gerçekleştirdi.