Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), muhtelif sayıda ve özellikte “Dağıtım Trafosu” siparişi aldığını duyurdu.

Sipariş bedeli 3.453.000 Amerikan Doları olarak belirlendi. Güncel döviz kuru ile bu sipariş bedeli 96.269.640 Türk Lirası’na denk geliyor.

Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 3 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 3 Temmuz 2024

Europower Enerji, enerji sektöründe büyümeye devam ederek yatırımcılara güven veriyor.

EUPWR Faaliyeti Nedir?

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), Türkiye merkezli bir şirkettir. LV (Düşük Gerilim), MV (Orta Gerilim) ve HV (Yüksek Gerilim) elektrik sistemleri için ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir. Şirket, 38.000 metrekarelik bir üretim alanında faaliyet göstermektedir ve deneyimli, çözüm odaklı ve yüksek becerilere sahip bir mühendislik ekibi ile çalışmaktadır. Ayrıca, trafo merkezleri, PFC sistemleri, demiryolu ürünleri gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, muhtelif sayıda ve özellikte ‘’Dağıtım Trafosu” siparişi almıştır. Sipariş bedeli 3.453.000 -USD’dir. (Üçmilyondörtyüzelliüçbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile sipariş bedeli 96.269.640, -TL’dir.)


Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.


Saygılarımızla,"