Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 18 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 18 Temmuz 2024

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), elektronik perakende satış ve mağazacılık faaliyetlerini yürüten bağlı ortaklığı Reeder Elektronik Akademi ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.'nin Alanya Yekta Mall AVM’deki ReeDükkan satış mağazasının bugün faaliyete başladığını ve Türkiye genelindeki mağaza sayısının 59 ilde toplam 110 adete ulaştığını açıkladı.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre, ayrıca 53 mağazanın da sözleşmeleri imzalanmış olup Kasım 2023 döneminde faaliyetine başlamak üzere kurulumu devam ediyor.

Türkiye’nin çeşitli illerindeki AVM’ler ile yeni ReeDükkan mağazalarının açılması konusunda protokol çalışmalarının da sürdüğü belirtildi.

Açıklamada, yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 200 adet ReeDükkan satış mağazası sayısına ulaşılması planlandığı ifade edildi.

REEDR Ne İş Yapıyor?

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., akıllı telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, akıllı saat, kulaklık, hoparlör, kamera, güvenlik sistemleri, elektrikli scooter ve bisiklet gibi elektronik ürünler üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

KAP Açıklaması

"Elektronik perakende satış ve mağazacılık faliyetlerimizi yürüten bağlı ortaklığımız Reeder Elektronik Akademi ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.’nin Alanya Yekta Mall AVM’deki ReeDükkan satış mağazası bugün faaliyetine başlamıştır. Böylece Türkiye genelindeki mağaza sayımız 59 ilde toplam 110 adete ulaşmıştır. Ayrıca 53 mağazamızın da sözleşmeleri imzalanmış olup Kasım 2023 döneminde faaliyetine başlamak üzere kurulumu devam etmektedir. Türkiye’nin çeşitli illerindeki AVM’ler ile yeni ReeDükkan mağazalarımızın açılması konusunda protokol çalışmalarımız devam etmekte olup yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 200 adet ReeDükkan satış mağazası sayısına ulaşılması planlanmaktadır."