Geçtiğimiz haftalarda mobil uygulama alanına yatırım yapan 1000 Yatırımlar Holding A.Ş. (BINHO) şirketi, bugün sermaye artırımı hakkında detaylarını yatırımcısına aktardı.

1000 Yatırımlar Holding A.Ş. (BINHO) tarafından 19 Şubat 2024 tarihinde (bugün) Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Yatırımların Sermaye Artırımları hakkında açıklama yapıldı. Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi’nin sermayesi 75.000.000 TL’den 100.000.000 TL’ye artırıldığı belirtildi.

KAP Açıklaması

Yatırım şirketi tarafından yapılan açıklamada, 

''Yatırımlarımızdan Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi’nin sermayesi 75.000.000 TL’den 100.000.000 TL’ye artırılmıştır.

Yeni Halka Arzın Sonuçları Açıklandı! Bireysel Yatırımcıya Bu Kadar Lot Düştü Yeni Halka Arzın Sonuçları Açıklandı! Bireysel Yatırımcıya Bu Kadar Lot Düştü

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.'' denildi.

Mobil Uygulamaya Yatırım Kararı Almıştı

Mobil uygulama satın alımına dair şirket, 

Yatırım şirketi bu satın alım ile ilgili, ''Şirketimizin gerçekleştirdiği yatırım çerçevesinde, Elektronik Ulaşım Yönetim Lisansı’na sahip olan İstanbul Dijital Taksi Uygulamaları Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin paylarının tamamı 12.02.2024 tarihinde satın ve devir alınmıştır. Holdingimiz bünyesinde bulunan “Taksim” mobil uygulamasının yeni arayüzü ile en kısa süre içinde hizmete sunulması planlanmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.'' açıklamalarında bulunmuştu.c

Editör: Ece Çavuşlu