Sanayi Haberleri

sanayi haberleri ve güncel sanayi gelişmeleri, sanayi ile ilgili tüm video, sanayi fotoğrafları ve sanayi haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Mega Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEGMT) şirketinden tamı tamına 10 milyon dolarlık iş anlaşması duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında yatırımcıları bilgilendirmek adına duyurular yapıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

BMS Birleşik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BMSTL) şirketi ihracat ile ilgili açıklamalarda bulunarak yatırımcılarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) şirketi tarafından kamuoyunu bilgilendirmek adına yapılan KAP bildiriminde e-ihracat yazılım yatırımı hakkında açıklamalar yapıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKAG) şirketi tarafından yapılan ihracat anlaşmasının detayları sizler için bu yazımızda.

ŞİRKET HABERLERİ

PLATFORM TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (PLTUR) şirketi 20 milyon liralık iş anlaşmasına imzayı attığını...

ŞİRKET HABERLERİ

Nuh Çimento Sanayi A.Ş. (NUHCM) şirketi tarafından yatırımcıları bilgilendirmek adına toplu iş sözleşmesini detayları KAP'a bildirildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş (CUSAN) şirketi sermaye tavanı SPK onayı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) şirketi, 56 milyon liralık iş anlaşmasının detaylarını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Çemtaş Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CEMTS) şirketi sermaye tavanını 5 kat arttırmak için SPK'ya başvuruda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) her yıl düzenli olarak açıkladığı "500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi" açıklandı. İşte detaylar.

ŞİRKET HABERLERİ

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) tarafından 4 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yeni iş...