Yatırımcı Haberleri

yatırımcı haberleri ve güncel yatırımcı gelişmeleri, yatırımcı ile ilgili tüm video, yatırımcı fotoğrafları ve yatırımcı haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da satın alımlar devam ediyor. Yabancı yatırımcının da desteklediği alımlarla birlikte borsada pozitif bir görüntü oluşturarak günü kapattı.

ŞİRKET HABERLERİ

Merkezi Kayıt Kuruluşu(MKK) verilerine göre son 1 ayda borsadan ayrılan yatırımcı sayısı 1 milyon kişiye yaklaştı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da halka arzlar rekora imza attı, katılımcı sayısı 100 milyona yaklaştı, toplam 66,3 milyar TL gelir elde edildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK), 13-17 Kasım haftasındaki pay senedi yatırımcı sayısına ilişkin güncel verileri kamuoyuyla paylaştı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK), 2023 yılının 3. çeyreğine ilişkin sermaye piyasası verilerini kamuoyuna sundu. İşte MKK tarafından açıklanan detaylar.

ŞİRKET HABERLERİ

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK), hisse senedi yatırımcısı sayısına ilişkin verileri kamuoyuyla paylaştı. Yatırımcı sayısında 7 hafta sonra ilk düşüş yaşandı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Küçük yatırımcıların halka arzlara olan yoğun ilgisi nedeniyle, Borsa İstanbul'daki yatırımcı sayısı rekor kırmaya devam ediyor.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

11 Ağustos ile 11 Eylül arasındaki bir aylık sürede borsadaki yatırımcıların sayısı 7 milyonu aşarak yaklaşık 2 milyon kişi arttı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Gıpta Ofis Kırtasiye Ve Promosyon Ürünleri İmalat Sanayi A.Ş. #GIPTA halka arz sonuçları, Halk Yatırım Menkul Değerler tarafından açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Bu hafta da yabancı yatırımcıların hisse senedi alım satım davranışları analiz edildi. Yapılan analizler, günlük, aylık ve yıllık olarak en...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul A.Ş. bugün yapmış olduğu KAP bildiriminde borsa yatırımcılarını uyardı.

ŞİRKET HABERLERİ

İş Yatırım tarafından hazırlanan borsa raporuna göre, yabancı yatırımcıların en çok alım yaptığı borsa hisseleri listelendi.