Rönesans Gayrimenkul Yatırım (RGYAS) Halka Arz Oluyor Rönesans Gayrimenkul Yatırım (RGYAS) Halka Arz Oluyor

Halka arzlara talep günden güne artarken, yatırımcılar halka arzların ne kadar kazandırdığını merak etmektedir. Bizlerde bu yazımızda son rekor halka arz olan CW Enerji ile başlayıp borsada işlem gören ''Europower ve Graintürk tarım'' şirketlerinin ne kadar kazandırdığını yazdık.

Halka Arzlara Katılmak Ne Kadar Kazandırır ?

Halka arz olan şirketlerin 10 gün boyunca tavan yapmaları durumunda yatırımcısına ne kadar kazandırabileceğini yazımızda sizlerle paylaştık.

1.) CW Enerji (CWENE) Tavan Tablosu

Halka arz haberinin duyurulmasının ardından  26-27-28 Nisan tarihlerinde talep toplayan şirket, 108,60 liradan halka arz edildi. Yatırımcısına 12 lot verilirken, 10 gün boyunca tavan yapması durumunda yatırımcısına ne kadar kazandıracağını bu yazımızda hesapladık.

cw-enerji-1

2.) Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş. (EUPWR) Tavan Tablosu

12-13-14 Nisan tarihlerinde yatırımcısından talep toplayarak halka arz olan Europower şirketi, 40,60 TL sabit fiyattan borsada işlem görmektedir. Şirket halka arzda ne kadar para kazandırdı sorusunu bu yazımızda sizlerle paylaştık.

eupwr-2

3.) Graintürk Tarım (GRTRK) Tavan Tablosu

''17,60'' liradan halka arz olan Graintürk Tarım şirketi toplamda yatırımcısına 25.000.000 lot dağıttı. 18-19 Nisan tarihlerinde yatırımcısından talep toplayan şirketin yatırımcısına ne kadar kazandırdığını yazdık.

grtrk-1-1