Boğaziçi Beton Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (BOBET), toplu konut projesi kapsamında yeni bir sözleşme imzalayacağını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu.

MESA-ASL Adi Ortaklığı ile İstanbul-Etiler bölgesinde yer alan Mesa Etiler Karanfilköy Kentsel Dönüşüm Gelişim Kompleksi Toplu Konut projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için beton tedarik işi için imzalanan sözleşmenin detaylarını KAP'ta duyurdu.

MESA-ASL Adi Ortaklığı ile yapılacak olan sözleşme kapsamında Kentsel Dönüşüm Gelişim Kompleksi Toplu Konut projesi kapsamında yapılacak olan anlaşmanın toplam bedeli 450 Milyon TL olarak kaydedildi. Sözleşmenin güncel kur ile dolar cinsinden fiyatı 16.760.587,95 ABD Doları olarak seyrediyor.

Proje kapsamında sözleşme bedelinin değişiklik gösterebileceğini belirten firma, hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işlerini üstleneceğini vurguladı.

Hazır beton üretimi için İstanbul'un Beşiktaş semtinde mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verildiği KAP'ta bildirildi.

KAP Açıklaması

Toplu konut projesi kapsamında KAP'ta yapılan duyuru şu şekilde:

"MESA-ASL Adi Ortaklığı  ile  İstanbul- Etiler   lokasyonunda yer alan  Mesa Etiler Karanfilköy  Kentsel Dönüşüm  Gelişim Kompleksi Toplu Konut  projesi kapsamında  yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik  sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 450 Milyon TL tutarında(Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye  işi olacaktır.

Proje lokasyonunda  hazır beton üretimi için Akat Mahallesi Uğur Mumcu Cad.  N6-2 Beşiktaş/İstanbul  adresinde  Karanfilköy mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla

Boğaziçi Beton Sanayi ve Tic.A.Ş."

Son Halka Arza Yoğun Talep! Yatırım Şirketleri Sırada Son Halka Arza Yoğun Talep! Yatırım Şirketleri Sırada