Makim Makina Teknolojileri Sanayi, yayınlanan taslak izahname bilgilerine göre, eşit dağıtım yöntemiyle paylarını satışa sunacak.

Geçiş kontrol, hassas döküm ve döner kesme ekipmanları olmak üzere 3 ana sektörde faaliyet gösteren Makim Makina’nın, Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikası bulunuyor.

Mega Metal (MEGMT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı? Mega Metal (MEGMT) Halka Arz Sonuçları Açıklandı, Kaç Lot Dağıtım Yapıldı?

Makim Makine, 2007 yılında Halk Bankası ve TOBB iştiraki olan KOBİ A.Ş. ile yapmış olduğu ortaklıkla, mevcut üretim altyapısını daha da güçlendirmiştir.

makim halka arz oluyor

Makim Makina Halka Arz Detayları (Taslak)

Halka arz kodu; #MAKIM

Halka arz tarihi; 9-10 Haziran  2022

Halka arz fiyatı; 8,80 TL                                               

Dağıtım yöntemi; Eşit dağıtım

Satışa sunulacak pay miktarı; 18.000.000

Şirket Finansal Durumu

Aşağıda yer alan tablo, İmak Makina’nın 31 Aralık 2018, 31 Aralık 2019, 31 Aralık 2020 ve 30 Eylül 2021 dönemlerine ait finansal tablosunu içermektedir. Tablo aynı zamanda, söz konusu her bir kalemin bir önceki yıla göre değişimini de göstermektedir.

makim finansal

makim finansal 2

Makim Makina

1982 yılında kendi tasarımı olan dalma elektro erozyon tezgahlarının üretimi ile faaliyetlerine başlayan Makim Makina Teknolojileri San. Tic. A.Ş. sahip olduğu arge ve tasarım odaklı yetişmiş personeli, yenilikçi , çözüm odaklı yaklaşımı ve müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan kaliteli ve güvenilir satış ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Makim 2007 yılında Halk Bankası ve TOBB istiraği olan KOBİ A.Ş. ile yaptığı ortaklıkla mevcut üretim altyapısını daha da güçlendirmiştir.