Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mersin’in Silifke ilçesindeki Yeşilovacık Konut Projesi’nde Akkuyutst Endüstriyel Üretim İnşaat ve Tİcaret Limited Şirketi ile işbirliği yapacak.

Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024

DGNMO, projede yer alacak konutların hareketli mobilya ve montaj işlerini üstlenecek. Bu kapsamda, iki şirket arasında 30.500.000 milyon liralık bir hizmet sözleşmesi imzalandı.

Sözleşme, Yeşilovacık Mahallesi’nde bulunan konut alanı inşaatı projesini kapsıyor. Şirket, sözleşme imzasından itibaren en geç 50 gün içinde ürünlerini teslim edecek.

KAP Açıklaması

Doğanlar Mobilya'nın aldığı milyon liralık siparişe ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklama ise şu şekilde:

"Şirketimiz ile ve Akkuyutst Endüstriyel Üretim İnşaat ve Tİcaret Limited Şirketi arasında imzalanan sözleşme ile Mersin ili Silifke İlçesi, Yeşilovacık Mahallesinde yer alan Yeşilovacık Konut Projesi konut alanı inşaatı projesi için hareketli mobilya ve  montaj işleri hususunda hizmet sözleşmesi imzalanmış olup, anılan sözleşme uyarınca Şirketimiz tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedeli KDV dahil 30.500.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Anılan sözleşmeler uyarınca Yeşilovacık Konut Projesi için Şirketimiz tarafınca imal edilecek ürünlerin tesliminin sözleşme imzasından itibaren en geç 50 gün içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur."