Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BOBET) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirket yeni iş anlaşmasının detaylarını duyurdu. Yapılan yeni bildiriye göre şirket tarafından yapılan yeni iş anlaşması kapsamında bir firmaya hazır beton üretimi ve tedariği sağlanacağı duyuruldu. 

BofA O Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükseltti! 'AL' Önerisinde Bulundu BofA O Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükseltti! 'AL' Önerisinde Bulundu

220 MİLYON TL'LİK DEV ANLAŞMA

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BOBET) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride Turgut Müteahhitlik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ile dev bir sözleşmenin imzalandığı bildirildi. İki şirket arasında yapılan sözleşme kapsamında İstanbul Arnavutköy Dursunköy 3.Etap ve 6. Kısım Konut, Ticaret ve Sosyal Donatı İnşaatları ile Alt Yapı ve Çevre Düzenlemesi  işi için 220.000.000 TL değerinde beton üretimi ve tedariği konusunda anlaşıldı. Yapılan sözleşmeye göre proje kapsamında tutarın değişiklik gösterebileceği belirtildi.

Şirket tarafından tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi;

"Turgut Müteahhitlik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi  İle İstanbul Arnavutköy Dursunköy 3.Etap ve 6. Kısım Konut, Ticaret ve Sosyal Donatı İnşaatları ile Alt Yapı ve Çevre Düzenlemesi  işi için her sınıftan beton temini işi sözleşmesi imzalanmıştır. Proje kapsamında yaklaşık 220.000.000 TL (İkiyüzyirmimilyonTürkLirası) tutarında hazır beton üretimi ve tedariği işi olacaktır. (proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir.)

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla. "

BOBET HİSSELERİNDE SON DURUM

Borsa İstanbul'da BOBET koyudla işlem gören hisseler 2 Mayıs itibariyle 38,16 TL'den alım satım yapılıyor. Şirket hisseleri günlük bazda yüzde 1,11 değer artışı gösterirken haftalık ise bu artış yüzde 6,41 olarak gerçekleşti. Şirketin hisseleri yatırımcısına son bir ayda yüzde 10,29 kazanç sağladı. Hisse fiyatlarına yıllık bakıldığında ise geçtiğimiz yıla göre BOBET hisselerinin yüzde 107,96 oranında değer artışı yaşadığı görülüyor.

Editör: Umut Köse