Ortakları arasında özel sermaye yatırım fonu Taxim Capital’in de bulunduğu halka arz, ağırlıklı olarak ortak satışı yoluyla gerçekleşecek. Halka arzda şirket paylarının ek satış hariç yüzde 36.36’sının (ek satış dahil yüzde 41.82) halka arz edilmesi planlanıyor.

SPK'dan Bayram Öncesi Halka Arz Onayı Geldi! SPK'dan Bayram Öncesi Halka Arz Onayı Geldi!

Halka arz, konsorsiyum liderleri tarafından oluşturulan konsorsiyum tarafından, “Fiyat aralığı ile talep toplama” ve “En iyi gayret aracılığı” yöntemiyle gerçekleşecek.

Netcad Yazılım halka arzında Ak Yatırım ve İş Yatırım konsorsiyum lideri olarak belirlendi.

Netcad Hakkında

Kuruluşundan bugüne sektörün gelişmesine öncülük eden Netcad, bugün 90+ üniversitenin 700’e yakın bölümünde ders olarak okutulmaktadır. Netcad’in sunduğu 30’dan fazla mühendislik çözümü, Türkiye’de kadastro ve haritacılık, şehir planlama ve altyapı uygulamalarında sektör standardı haline gelmiştir.

netcad

Netcad, uzman mühendisleri ve yetkin yönetim kadrosuyla, iş dünyasının akıllı veri yönetimi ihtiyaçlarına uygun, yüksek verimliliğe sahip çözümler üretmektedir. AR-GE ekibi ile teknolojinin yarınını takip etmekte, artan ve çeşitlenen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümlerle müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Sektörü ile iş birliği içerisinde çalışarak ülke ekonomisine değer katmakta ve ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmaktadır.

Türkiye’de 10 bakanlık, 800+ kamu kurumu, 1.250+ belediye ve 8.000’den fazla özel şirket Netcad ürünleri ile bugünü kolaylaştırıyor, yarını planlıyor.