Panelsan Çatı Cephe Sistemleri A.Ş. (PNLSN), sandviç panel siparişi aldığını açıkladı.

Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, İstanbul merkezli özel bir firmadan 297.371 Dolar tutarında sandviç panel siparişi aldığını bildirdi.

(Sözleşmenin güncel kur ile Türk Lirası cinsinden değeri 8.343.448 Türk Lirası olarak seyrediyor. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir.) 

Açıklamada, siparişin 23 Ekim 2023 tarihinde alındığı belirtildi.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, İstanbul merkezli özel bir firmadan, 23.10.2023 tarihinde 297.371 USD (İkiyüzdoksanyedibin üçyüzyetmişbir Amerikan Doları) sandviç panel siparişi almıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız."

PNLSN Faaliyeti Nedir?

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri A.Ş. (PNLSN), 2004 yılında Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan, endüstriyel yapı sektöründe çatı ve cephe kaplama malzemeleri ile ısı yalıtım levhası üreten bir şirkettir.

Şirket, alüminyum, galvaniz, sac, plastik ve benzeri maddelerden; hijyen, terleme, güvenlik, estetik ve yangın yalıtımı gibi ihtiyaçlara cevap veren yalıtımlı çatı ve cephe panelleri (sandviç paneller), soğuk depo panelleri ile yalıtım malzemelerinin üretim ve ticaretini yapmaktadır.

Şirket, kalite ve hizmet sürdürülebilirliği sağlamak için ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 standartlarına uygun olarak faaliyet göstermekte ve ürünlerinin performansını FM onaylı olarak belgelendirmektedir.

Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024 Günün Önemli Şirket Ve Borsa Haberleri 11 Temmuz 2024

Şirket, Borsa İstanbul’da PNLSN koduyla işlem görmektedir.