Borsa İstanbul’da işlem gören beş şirket yarın genel kurul toplantısı gerçekleştirecek. Bu şirketlerin genel kuruluna katılmak için pay sahibi olunması gereken son tarih 4 Temmuz 2023 Salı olarak açıklanmıştır.

Genel kurul toplantısı yapacak şirketler:

  • ATLAS- ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
  • IZINV- IZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
  • MTRYO- METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
  • TBORG-TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş.
  • VANGD- VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

MTRYO- METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

“Şirketimiz 2022 yılı faaliyetlerine ilişkin Olağan Genel Kurul 2. Toplantısı, toplantı nisabının sağlanamaması nedeniyle yapılamadığından, aşağıda belirtilen aynı gündem ve aynı esaslarla nisapsız olarak toplanmak üzere Olağan Genel Kurul 2. Toplantısı; 05 Temmuz 2023 tarihinde, Çarşamba günü saat 12:00 Şirket merkezi olan Büyükdere Cad., No:171 Metro City A Blok Kat:17 1. Levent/İSTANBUL adresinde aşağıdaki gündem dahilinde akdedilecektir.”

22-26 Nisan Haftasında Bilançosunu Açıklayacak 3 Şirket Belli Oldu 22-26 Nisan Haftasında Bilançosunu Açıklayacak 3 Şirket Belli Oldu

TBORG-TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş.

“TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş.’nin 2022 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek ve karara bağlamak üzere 5 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 11:00’de Kemalpaşa Cad. No:258 Işıkkent/İzmir adresinde toplanacaktır.”

Editör: Alp Korkmaz