Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) Almanya’daki vinç modernizasyonu işini duyurdu.

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, iştiraki olan BVS Crane Technologies Gmbh’nin Almanya’da bir firma ile sekiz adet vinç modernizasyonu işi için 2,9 milyon euro tutarında sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirket, bu işin 2025 yılı sonuna kadar tamamlanmasının planlandığını belirtti.

BVSAN, vinç ve kaldırma ekipmanları üreten bir şirkettir. Şirket, köprü vinçleri, portal vinçleri, kule vinçleri, monoray vinçleri gibi ürünler sunmaktadır.

Teknoloj Şirketi, Değerlenen Yatırım Hakkında Açıklama Yaptı Teknoloj Şirketi, Değerlenen Yatırım Hakkında Açıklama Yaptı

Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da (BIST) işlem görmektedir. BVSAN, Almanya’da alınan vinç modernizasyonu işi ile hem uluslararası pazarlarda büyümeyi hem de teknolojik yenilikleri takip etmeyi hedeflemektedir.

KAP Açıklaması

"Şirketimizin iştiraki olan  BVS Crane Technologies Gmbh, bir Alman firması ile sekiz adet  vinç modernizasyonu işi için sözleşme  imzalamış olup , sözleşme bedeli 2.921.662  Eur’dur. Söz konusu modernizasyon işinin 2025 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır."