Bist Haberleri

bist haberleri ve güncel bist gelişmeleri, bist ile ilgili tüm video, bist fotoğrafları ve bist haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören bankacılık hisseleri ne kadar büyüdü? Dev bankacılık şirketlerinde son durumlar neler? İşte detaylar...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da pozitif görünüm devam ederken, işlem gören hisselerde para girişleri arttı. Bu hafta içerisinde toplamda 9,2 milyar liralık para...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa güne yükselişle devam ederken 6 şirket hisse geri alımı yaptı. Şirketler kendi hisselerindeki paylarını yükseltmek için hisse geri alımına...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul haftalık bazda yüzde 0,13 değer kazanırken, 4 şirket sermaye artırım kararı alarak yatırımcısına açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

İş Yatırım şirketi tarafından hazırlanan raporda, bugün hareketlenmesi muhtemel 5 hisseyi bu yazımızda teknik detayları ile birlikte listeledik.

ŞİRKET HABERLERİ

Bank of America 2,1 milyar TL satış yaparak o hissede yatırımcıyı üzdü. BOFA'nın satış yaptığı hisse günü düşüşle kapattı.

ŞİRKET HABERLERİ

Hedef Holding A.Ş. tarafından KAP'a yapılan açıklamada, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (INFO) şirketindeki ortaklık yüzdelerini arttırdığını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul, yeni yıla girmemiz ile birlikte yeni yatırımcıları kendine çekmiş durumda başladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul (BİST), Prizma Press #PRZMA ve Safkar Ege #SAFKR paylarının yüksek volatilite nedeniyle kısıtlamalara tabi tutulacağını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Kordsa Teknik Tekstil #KORDS, havacılık sektöründe faaliyet gösteren FACC AG ile ticari işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul, haftanın son işlem gününde BRYAT, GRTRK, IZFAS, UMPAS hisseleri için kısıtlama kararı alındığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul (BİST) tam dört hisseye kısıtlama getirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) açıkladı.