Enerji Haberleri

enerji haberleri ve güncel enerji gelişmeleri, enerji ile ilgili tüm video, enerji fotoğrafları ve enerji haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Alves Kablo (ALVES) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şirket tarafından yeni bir GES şirketi kurulacağı açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Zorlu Enerji Elektrik bugün Zorlu Enerji Dağıtım AŞ bağlı payların satışı ile ilgili KAP'a açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (VESTL) şirketi, enerji depolama birimleri ile ilgili yatırımcılarına açıklamalar yaptı.

ŞİRKET HABERLERİ

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş (SAYAS) şirketi yurt dışı şirketler ile milyarlık anlaşmalarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) şirketi yapmış olduğu KAP açıklaması ile 35 milyon dolarlık iş anlaşmasının detaylarını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Enerya Enerji A.Ş. (ENERY) şirketi, ülkemiz genelinde yaptığı enerji anlaşmalarını yatırımcılarına KAP aracılığıyla duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) şirketi tarafından yapılan iş anlaşmaları yatırımcıyı bilgilendirmek adına KAP'a duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. (NATEN) şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında SPK onayı hakkında açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) şirketi yatırımcısına geri alım ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) şirketi, 895 milyon adet lotunu sattığını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (CWENE) şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında, şirketin 100 milyon liralık iş anlaşmasının detayları...

ŞİRKET HABERLERİ

SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. şirketi tarafından bugün yapılan KAP açıklamasında yurt dışı şirketi ile yapılan iş...