Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DGNMO), Okmeydanı’nda kentsel dönüşüm projesine mobilya tedarik edecek.

DGNMO, İstanbul Beyoğlu Okmeydanı’nda kentsel dönüşüm projesi yürüten Kuzu Toplu Konut İnşaat A.Ş. ile 20,65 milyon TL tutarında bir hizmet sözleşmesi imzaladığını duyurdu.

Şirket, sözleşme kapsamında İstanbul Beyoğlu Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için mutfak dolapları ve banyo dolapları imalatı ve montajı yapacak.

DGNMO, sözleşmenin 12.10.2024 tarihine kadar tamamlanacağını belirtti.

DGNMO tarafından yapılan KAP açıklaması şöyle:

Durdurulamıyor! Yarım Milyar Liralık Anlaşmaya İmzalar Atıldı Durdurulamıyor! Yarım Milyar Liralık Anlaşmaya İmzalar Atıldı

"Şirketimiz ile Kuzu Toplu Konut İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşme ile İstanbul Beyoğlu Okmeydanı’nda yer alan İstanbul Beyoğlu Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için mutfak dolapları ve banyo dolapları imalatı ve montaj işleri hususunda hizmet sözleşmesi imzalanmış olup, anılan sözleşme uyarınca Şirketimiz tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedeli KDV dahil 20.650.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Anılan sözleşme uyarınca Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için Şirketimiz tarafınca imal edilecek ürünlerin tesliminin 12.10.2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur."